.

.

Метален Мебел за Поддршка на Нозе Прилагодлива Висина Тешки Кревет Центар Рамка Slat нозе risers за Кралицата/Кралот Платформа Кревет Рамка Замена на Делови Долго Bedstead

Метален Мебел за Поддршка на Нозе Прилагодлива Висина Тешки Кревет Центар Рамка Slat нозе risers за Кралицата/Кралот

DEN 1197.60

Пристапност
Во достапна форма

Овој производ е погоден за повеќето од креветот рамки,Големина : (се Прилагодува од 12" да 14.5").Пакетот вклучува 2 мебел нозе и 2 монтажа завртки.Користете шрафови за да се поправи на мебел нозете на креветот на други места кои треба да бидат покренати.Тоа е исто така лесно за почетници , само завртка во неколку завртки да го стави во услуга. 2 мебел нозе, со голем капацитет од околу 300 кг .Овие мебел нозе се изработени од висока цврстина железо, која има издржливост и висок товарот капацитет, Дури и по неколку години на употреба.Во долниот дел на ногата постои лепак подлога за заштита на подот од мебел носат.Ние веруваме дека ќе ви се допадне нашиот модерен стил мебел нозе,Ако го најдете производот оштетени или исчезнати делови,ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници центар.Ние ќе се обезбеди решение за вас.Големина Име : 12" да 14.5".

Главните карактеристики

Избор на клиент