.

.

Anley Летаат Ветре 3x5 Нозе Саскачеван Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот и Двојно Stitched - Канадската Провинција на Саскачеван Знаме Полиестер со Мес

Anley Летаат Ветре 3x5 Нозе Саскачеван Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот и Двојно Stitched

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

✔ ЛЕТААТ ВЕТРЕ СЕРИЈА - Ова знаме е идеален за ниско правец област.На лесен дизајн им овозможува на знамето да летаат во благо ветре. (НЕ се Препорачува за Супер Windy на Отворено). ✔ ИСЧЕЗНАТ ДОКАЗ - веднаш ќе забележите како неверојатно печати е.Бојата е многу светли и живописни.Покрај тоа, боја има обработени за исчезнат доказ, погоден за употреба на отворено. ✔ ИЗРАБОТКА - Двојно-stitched сите околу работ и да се зајакне со платно насловот и две месинг grommets.Целосно ќе ги почитуваат изработка и квалитетот на ова знаме. ✔ СПЕЦИФИКАЦИЈА - Увезени.Изработени од 100% Полиестер.Пакетот содржи еден ANLEY Летаат Ветре 3x5 Нозе Саскачеван Знаме. ✔ ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите производи!Сите предмети се продаваат од страна на ANLEY доаѓаат со 3-месечен замена гаранција.ANLEY Летаат Ветре 3x5 Нозе Саскачеван flag Quality Material Made на трајни полиестер.Двојно stitched сите околу работ и да се зајакне со платно насловот и две месинг grommets.Целосно ќе ги почитуваат изработка и квалитетот на ова знаме.Остри Боја со Исчезнат Proof When вашето знаме ќе пристигне во вашиот дом или бизнис, веднаш ќе се види како неверојатно боја печатени.Тоа е многу остри и јасни.Покрај тоа, боја се обработува за исчезнат Доказ.Летаат во Breeze This Знаме е Многу Светлина Пондерираните.Па Тоа е совршено дизајниран за Ниско Правец Области. (НЕ се Препорачува за Супер Windy на Отворено) SPECIFICATIONImported.Изработени од 100% Полиестер.Пакетот содржи еден ANLEY 3x5 Ft Летаат Ветре Саскачеван Знаме.WARRANTYWe стоиме зад нашите производи!Сите предмети се продаваат од страна на ANLEY доаѓаат со 3-месечен замена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент