.

.

Dofash 2IN/5CM Мали Snap Коса Клипови Шарени Коса Barrettes Губење на Стегачите за Коса Додатоци за Жени - 12 Count/АМЕРИКА СИНА

Dofash 2IN/5CM Мали Snap Коса Клипови Шарени Коса Barrettes Губење на Стегачите за Коса Додатоци за Жени - 12

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

????Високо-Квалитетен Челик. 2"/5 CM, пакет на дванаесет; Црвена+Кралска Сина+Светло Сина. ????Функција&Предност : Dofash е совршен дизајн обезбедува не му наштети на вашата коса и да имаат мулти-цел.Не е лесно да се наслика исклучување при нормално користење. ????Функција : Професионални и квалитетни Метал коса клипови, совршен за повеќето коса видови и стилови.Се создаде професионална гледа вечер стилови или неформални секојдневни изгледа. ????Обезбедување на квалитет : Квалификувани безбедност тестирање и ги Исполнува упатствата за НАС Стандарди. ????ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА????Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молам само да не контактирате во 30days. за парите назад. ????Зошто Да Чекаме?Кликнете "Додај Во Кошничката' Сега!.Боја : 3 Мешана боја C.

Главните карактеристики

Избор на клиент