.

.

Виталност Flex Долго Ткаенина Отпор Тело Бендови се Повлече До Помош Не се Лизга со Полно Тело, Вежби Бенд – Домашна Фитнес Салата Сила за Обука Нозе и Задник Тренинг?

Виталност Flex Долго Ткаенина Отпор Тело Бендови се Повлече До Помош Не се Лизга со Полно Тело, Вежби Бенд –

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

????ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата тренингот бендот се направени од мека високо-квалитетна ткаенина која ќе застане со повторна употреба. ????МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Обезбедува стабилна и конзистентна ниво на отпор на секоја фаза на вашиот тренингот.Нашите црна (средно-тешки) долго бенд е дизајниран за средно до напредно корисници.Сина (Light-Медиум) Долго Бенд.Дише Мрежа Патна Торба.Црна (Средно-Тешки) Долго Бенд.Лесно да се интегрираат нашите долго отпор бендови во различни типови на вежбање, вклучувајќи јога, сила за обука, Пилатес, HIIT и популарни видео дома тренинг програми.Добие во форма со нашите уникатни дизајни, кои се забавни и практични.Сина (Light-Медиум) Долго Band Black (Средно-Тешки) Долго Band2 Дише Мрежа Патување Bags Starter Водич (Дигитално Преземање).Да ги користат нашите долго вежба бенд дома, во салата, надвор, или on-the-go!.Стартер Водич (Дигитално Преземање). ????БЕСКРАЈНИ МОЖНОСТИ : долго отпор бендот е совршен прилог на вашиот целото тело тренингот; Пред тренингот се водат, пост истегнување, bicep кадрици, редови, рамо притиснете, tricep проширување, мито, squats, пред се подигне, итн.Овој мултифункционален бенд помага да се обезбеди предизвик целото тело тренингот што може да се направи во секое време, насекаде.Речиси секоја вежба може да се прилагоди за да одговара на секој корисник на специфичните потреби, при употребата на нашите сила бендови.Совршен за дома вежбање; одење во теретана, на отворено, одмор и многу повеќе.Ние се вклучени контрола лента од внатрешната кој им овозможува на групата да остане во место како што се движат низ секоја вежба.Црна (средно-тешки) обезбедува потешки отпор да се зголеми нивото на тежина за време на мобилноста вежби, со полно тело, вежби и сила за обука.Стартер Водич (Дигитално Преземање).Ние нудиме две отпор нивоа, светло-среден и средно-тешка, за да се обезбеди удобно ниво на отпор за почетници до напредни корисници. ????ТРЕНИНГОТ НАСЕКАДЕ : Нашата ткаенина отпор бендот доаѓа со дише мрежа патна торба што го прави полесно да ги понесете со вас каде и да одите, истовремено овозможувајќи вашиот повлече до бенд за вентилација, по употреба.Нашите долго бенд комбо пакет е дизајниран за корисници кои сакаат најдоброто од двата светови.

Главните карактеристики

Избор на клиент