.

.

Tractiongrips Гума Зафат Лента Шалче се вклопува Shockwave Raptor Зафат за Mossberg 500, 590, Одметник 88

Tractiongrips Гума Зафат Лента Шалче се вклопува Shockwave Raptor Зафат за Mossberg 500, 590, Одметник 88

DEN 7799.76

Пристапност
Во достапна форма

додава зафат, помагање во оружје задржување.лесно да се инсталира, само-лепило зафат.ултра-тенок, не се зголеми големината на огнено оружје зафат.не бара промена на оружје.може да се отстранат и ако е потребно.Црна текстура синтетички каучук зафат лента шалче се вклопува Shockwave Raptor Зафат за Mossberg 500, 590, 510, 535, 835, и Одметник 88 пушка.Четири делови се вклопуваат заедно за да се покријат најголем дел од Raptor Зафат со nonslip површината.Tractiongrips е на одлуки пиштол костец од 1999 година, и за разлика од другите, ние ќе дизајн, производство и сопствени дизајни на нашите производи.Избегнувајте имитации, и летаат по ноќ бизниси.

Главните карактеристики

Избор на клиент