.

.

WNWL Креативни Рака Крпа Рек Смола Бања Додаток,Една Крпа Бар,Крпа Железнички,Бања Производ

WNWL Креативни Рака Крпа Рек Смола Бања Додаток,Една Крпа Бар,Крпа Железнички,Бања Производ

DEN 1920.00

Пристапност
Во достапна форма

*Направени од polyresin за трајни и детални складирање. *Не само еден ѕид крпа бар, тоа може да се справи со сè што сакате да се откажам, да ви помогне да се задржи вашиот простор чисто, уредно и сува. *Чувајте ја вашата бања или кујна се уредни и чисти со оваа рустикални крпа носителот!Совршена комбинација на забава и функционален, овој рек ќе изгледаат одлично каде ќе го ставите. *Убавината на Природниот свет зема центарот на вниманието во домашна украсени со овој додаток. *Да се исчисти вашата бања décor; прашина лесно, или избрише со влажна крпа колку што е потребно.Име : крпа бар/ крпа рек/ крпа за пропелер/ крпа носителот на Производот материјал : Смола, цврсти wood Installation метод : punchingcolor : како shown Size : како shown Forming процес : гравитацијата casting Use сцена : купатило, кујна, итн.Карактеристики : Задржува вашата крпи и други предмети сува и organized Perfect за бањи недостаток на ѕид простор за редовно крпа bar Note : ★ Под нормални околности, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена, ако сеуште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. ★Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата помеѓу светлината кога снимање и следење, ова е нормално мали хроматска аберација. ★ други стилови, ве молиме контактирајте ме.Продавницата има многу стилови и бои, можете да кликнете на мојата продавница. ★Поради прирачник за мерење, од големината на податоците за грешка е 1~3cm, ве молиме да се разбере ★Ние вредност, секој клиент, на корисникот е Бог, јас сум чест да ви послужи, вашиот признавање е нашата мотивација.

Главните карактеристики

Избор на клиент