.

.

ЧИ Инфра Шлем на Главата Фирма Спреј , 2.6 оз

ЧИ Инфра Шлем на Главата Фирма Спреј , 2.6 оз

DEN 960.00

Пристапност
Во достапна форма

Голем стил спреј што се создава обемна, со полно работно тело изгледа дека минатата од ден во ноќ.Екстра фирма задржете го штити вашиот стил од ветер и влажност, и обезбедува долготрајна чекање додека додавање на телото и сјај.Никогаш не сушење леплива.Опис на производот Шлем на главата екстра фирма спреј за коса со чи за унисекс - 2.6 унца спреј за коса.Препорачливо е за нормална коса.Овој објект е спреј за коса кој доаѓа во мало пакување.Бренд Приказна ЧИ haircare и алатки кои се произведени од страна Farouk Системи на Хјустон врз основа на компанијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент