.

.

AEBDF Пакет на 6-316 Нерѓосувачки Челик 90 степени Брод Палубата на Парапет Железнички Вклучите Правоаголна Основа за 1inch Цевка Цевки

AEBDF Пакет на 6-316 Нерѓосувачки Челик 90 степени Брод Палубата на Парапет Железнички Вклучите Правоаголна

DEN 4373.04

Пристапност
Во достапна форма

316 Нерѓосувачки Челик Морски.Максимална отпорност на корозија и издржливост во saltwater средина.Огледало заврши.Правоаголна Основа.За 1" 25мм ID цевка. 316 Нерѓосувачки Челик Морски.Максимална отпорност на корозија и издржливост во saltwater средина.Огледало finished Rectangular Base For 1" 25мм ID цевка.Основната Големина : Прибл. 81x48mm/3.2x1.9inch Hole Дијаметар : Прибл. 6mm/0.23 inch Package Вклучува : 6 Парчиња Железнички Fitting It е флексибилен во работењето и е идеален за хардвер за домови, канцеларии, продавници, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент