.

.

ZUOR 14.5 мл/430ml Керамика Сапун Фармацевт Countertop Бања Туш Точење Refillable Лосион Шише за Хотел, Семејство

ZUOR 14.5 мл/430ml Керамика Сапун Фармацевт Countertop Бања Туш Точење Refillable Лосион Шише за Хотел, Семејство

DEN 829.44

Пристапност
Во достапна форма

Свежи и елегантен : појавата на нашите сапун фармацевт е комбинација на природни елементи со мали и свежи бои, исто како здив на природата.Тоа е погоден за бања употреба или дом на сместувањето, кои ви даваат различно животно искуство.Издржливи : Оваа бања сапун фармацевт е направен од високо-квалитет глина, која не е само издржлив, но, исто така, има нежен допир и е лесно да се чисти.Домот пумпа глава : пумпата главата е изработен од ABS, и тоа ќе не ' рѓа кога ќе се ставаат во влажна средина.Долго млазницата дизајн се користи за да се амортизира течност, а нема течност или остатоци.Дното дизајн : На дното е фино полиран, така што сапун фармацевт може да биде ставен на countertop stably без оштетување на countertop.Рециклираат : издржливост на керамички шише го прави тоа рециклираат и може да се одржи друга течност по чистењето.Име на производ : керамички цвет сапун dispenser Material : Ceramiccolor : White Size : 20x7.5cm/7.8x2.9in Capacity : 14.5 мл/430ml.

Главните карактеристики

Избор на клиент