.

.

KinStore 28.5 Фантазија Широка Меч Нинџа Machete Сечилото Целосна Танг Фиксна Сечилото Лов Тактички Опстанок Нож со Обвивка

KinStore 28.5 Фантазија Широка Меч Нинџа Machete Сечилото Целосна Танг Фиксна Сечилото Лов Тактички Опстанок

DEN 1054.80

Пристапност
Во достапна форма

Вкупна Должина : 28.5" .Се Справи Со Должина : 6.75 ".Материјал : 440 Нерѓосувачки Челик.Обвивка Материјали : Најлон.Се Справи Со : Врвца Е Врзан.Дебелина : 3мм.Вкупна Должина : 28.5" Материјал : 440 Нерѓосувачки Челик Обвивка Материјали : Најлон Рачка : Врвца е Врзан Дебелина : 3мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент