.

.

КООРДИНАТОР 500ml Сапун Шише Браун Бања Туш Гел Refillable Шишиња Шампон за Миење на Косата Балсам Лосиони Притиснете Фармацевт

КООРДИНАТОР 500ml Сапун Шише Браун Бања Туш Гел Refillable Шишиња Шампон за Миење на Косата Балсам Лосиони Притиснете

DEN 1089.60

Пристапност
Во достапна форма

1.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, облик е едноставна и великодушни. 2.Три бои се на располагање, можете да изберете боја ви се допаѓа. 3.500 ml голем капацитет, практични. 4.Тоа може да биде исполнет со шампон, туш гел, итн. 5.И двете се убави и практични.Потекло : CN(Потекло)Материјал : Пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент