.

.

Garnier за Нега на Коса Fructis Стил Моќ Спреј за Мажи, 6 Унца

Garnier за Нега на Коса Fructis Стил Моќ Спреј за Мажи, 6 Унца

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Не се заклучи на косата, со цел за уредно готовиот изглед. 24 часа екстра јаки задржете дека суши брзо и нема видливи остатоци.Никогаш не леплива или цврсти, природен сјај, и отпорен на влага.Екстра јаки задржете.Garnier за Нега на Коса Fructis Стил Моќ Спреј за Мажи, 6 Унца.

Главните карактеристики

Избор на клиент