.

.

Леукемија Воин Нераскинливо Т-Маица На Свеста Подарок

Леукемија Воин Нераскинливо Т-Маица На Свеста Подарок

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Подарок Идеја за Мажи / Жени - Леукемија Воин Нераскинливо Кошула.Одличен подарок за Леукемија борци, воин, survivor, лекари, медицински сестри, најдобар пријател, мајка, мама, тато, тато, дедо, баба, сопруга, сопруг на Леукемија на Свеста Месец / Ден.Дали сакате да ја покажете вашата поддршка и да помогне да се подигне свеста за Леукемија?Заврши својата колекција на свеста производ додатоци за него и за неа (Портокалова панделка pin, нараквица, копчиња, накит, опрема, кафе кригла, резервоар врвот, sweatshirt) со овој TShirt.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Совршен Подарок Идеја за Мажи / Жени на Божиќ, Ден или Роденден со велејќи - Леукемија Воин Нераскинливо Кошула.

Главните карактеристики

Избор на клиент