.

.

Извори На Учење Дипломирал Цилиндри Поставени

Извори На Учење Дипломирал Цилиндри Поставени

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Научете за јачина на звук со овие дипломирани цилиндри.Поддржува научно истражување.Измери и спореди течности.Сет на 7 дипломирани цилиндар авто-cleavable за лесно чистење.Совршен за оценки 3 и нагоре.Издржливи полипропилен цилиндри дојде во калибрации од 10 ml, 25 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml и 1000 ml.

Главните карактеристики

Избор на клиент