.

.

за iPhone 13 Случај Заштитна Маска: Тешки Воени Одделение Тешко Заштита Шок Доказ Зафат | Долгорочните Двојно-Layer Оклоп Дизајн iPhone 13 Мобилен паметен Телефон Телефон Слу?

за iPhone 13 Случај Заштитна Маска: Тешки Воени Одделение Тешко Заштита Шок Доказ Зафат | Долгорочните Двојно-Layer

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за читање,гледање филмови,играте игри,прелистувате на интернет и лице-волице разговор со пријателите.Полно Тело за Заштита : Овој Оклоп Случај Четири-агол линискиот воздушни перници,уникатен шок апсорпција дизајн,повеќе сеопфатна заштита од кревка делови за паметен телефон.Висок Допир Одговорно Вграден екран заштитник.Ние се специјализираат во производство и продажба на високо квалитетни видиме случај.i Phone 13 Случај Користите Удобно : не се лизга текстура на двете страни има подобар стисок, мат рабови се намалат лепливоста на отпечатоци од прсти и масло да се обезбеди визуелно чиста,додека подобрување на рачни допир да се направи случај не е лесно да се лизга од вашата рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент