.

.

Уникатен костим, 1.75 x 1.75 x 6.13, Розова

Уникатен костим, 1.75 x 1.75 x 6.13, Розова

DEN 194.64

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 1 мексиканската слама sombrero.Оваа sombrero имаат една големина.Одговара најмногу на возрасните.Овој објект е одлично го користите кога сте со користење на мексиканската каубој тематските страни.Овој објект карактеристики слама мексиканската партија шапка исечените во црвено везови.Топ оф кабел или Mohawk со поп на неонски боја со користење на овој фламинго Розова Спреј за Коса.Се применува оваа жешка розова боја целиот коса за брз, лесен, и привремена боја работа или спреј една розова streak.Само бидете сигурни дека да се тресат може да енергично за неколку секунди пред да се применуваат потоа и за време на апликацијата.Потоа, овој привремен спреј за коса во склопот мие со редовни шампон.

Главните карактеристики

Избор на клиент