.

.

Benem за Нега на Кожата во Прав Случај со Прав Издувам, Голем Капацитет Тело во Прав Сад, Мултифункционални Кутија за Бебе По-Бања Грижа за Домашни Патување Multicolor

Benem за Нега на Кожата во Прав Случај со Прав Издувам, Голем Капацитет Тело во Прав Сад, Мултифункционални

DEN 213.12

Пристапност
Во достапна форма

На издувам големина е 3.97 инчи, и лесно може да се исти и се стави во прав сад.Преградата може да се одделат за да се сместат повеќе во прав.Тоа не е лесно да се скршени, што се деформирани, или избледени и може да се користи за долго време.Комората може да биде одвоен да се приспособат на morepowder.

Главните карактеристики

Избор на клиент