.

.

L-SHISM 58mm Термички Приемот Печатач ПОС Печатач Тикер Провери за Ресторан и Супермаркет Поддршка Парични Фиока (Боја : 5890K Сива)

L-SHISM 58mm Термички Приемот Печатач ПОС Печатач Тикер Провери за Ресторан и Супермаркет Поддршка Парични Фиока

DEN 1495.20

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за сите типови на комерцијални мало ПОС системи.Светлината во тежина и паметни, во форма,Ниско ниво на бучава и високо-брзински печатење.Поддршка парични фиока возачот,Живеат Приемот Фотографија.Лесен за хартија инсталација, лесно одржување и одлична структура.Ниска потрошувачка на енергија и ниски оперативни трошоци ( Не панделки или мастило касети ).Tips1. Имаме само Црна и Сива Печатач.Сите Моќ Кабелот е Црна еден.2. 58mm Печатач не се добри во печати хоризонтални линии Рамка. 80mm печатач работи добро.цел се добредојдени.Основни информации : Print метод : Термички Линија Printing Print големина на фонт : 384dot / линија на Фонтот A : 12 x 24 точки, 1.5(W) x 3.0(H)mm Interface : USBPrint команда : Компатибилни со европската социјална повелба / POSPrint дебелина : 57.5 mm ( 0.5 mm грешка )Сигурност печати : 100km Temperature : 0 - 45 Сте.CContrast влажност : 10 - 80 percent Drivers : Win 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / Linux Print брзина : 90mm / сек.

Главните карактеристики

Избор на клиент