.

.

Најк MERC Lt-Заштитник su20

Најк MERC Lt-Заштитник su20

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

Синтетички.Прво квалитет.Практично.Мек материјал е структурирана површина за подобар стисок и потпора.Динамички се Вклопуваат јака обвива вашите глуждот во еластичен материјал за чувство на сигурност.На студ конфигурација ви дава влечење дека може да се префрлате помеѓу површини.Преклопува на прсти за дополнителна издржливост.Safari печати повици назад кон иконите Mercurial боја шема.

Главните карактеристики

Избор на клиент