.

.

Forespar Vented Јамка (Големина: 1 1/2)

Forespar Vented Јамка (Големина: 1 1/2)

DEN 596.88

Пристапност
Во достапна форма

Нови.Ќе се осигура дека течности не ќе св од резервоарот на резервоарот.Најчесто се користи во морските тоалет и мотор за ладење на системите.Вентил систем инкорпорирани во врвот на циклусот се овозможува на воздухот да внесете линија кога не е во употреба, но, сепак, фоки како вода или на други течности поминува.Моделирани во стакло армирано Marelon, ниту се пропустливи или јамка ќе ги кородираат.На duckbill еден начин вентил е дизајниран за да го запечати правилно ако particulate matter е присутна во течности.Големина : 3/4" Промоции може да се разликуваат во зависност од големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент