.

.

CYHO Skidproof Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Патување, 190(MM), Темно Зелена, 2 (Проекти) Видиме З

CYHO Skidproof Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Супермаркет;Дома;Училишта,

DEN 97.92

Пристапност
Во достапна форма

Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Применливи Прилики : Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Патување;Изнајмување на Куќа;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Канцеларија Соба Боја : Темно Зелена Материјали : Силика Гел Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 5.4(G) Должина : 190(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Видиме Зглоб Ремени Карактеристики : На производи се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент