.

.

MOPHOTO Надгради Ланци за Снег 6 Pack, Синџири за Гуми за Автомобили/спортски автомобили/Пикап Камиони, Безбедност Синџири,Гуми Ширина 215 225 235 245 255 265 275 285 mm,Лесен за Инстал?

MOPHOTO Надгради Ланци за Снег 6 Pack, Синџири за Гуми за Автомобили/спортски автомобили/Пикап Камиони, Безбедност

DEN 1598.16

Пристапност
Во достапна форма

Плус, нашите автоматски уред за затегнување на ланци за снег за автомобили гарантира дека тие ќе се вклопи удобно и не падне за време на возењето.Нашите гуми синџири може да се користи во повеќето автомобили/спортски автомобили/пикап камион.Со нашите прилагодливи ремени, нашите снег синџири за гуми лесно може да се користи на повеќето автомобил гуми (215-285 mm) за да се обезбеди задоволен возење.ВИСОКА КОНТРОЛА на тракцијата ЗА БЕЗБЕДНОСТ : Нашите снег синџири за гуми може да помогне да се постигне максимална влечење и да се подобри вашиот контрола контрола кога лизгава патишта и снег времето на побарувачката тоа преку зголемување на коефициент на триење помеѓу површината на патот и гуми синџири.Пакетот вклучува.Можете да инсталирате нашата безбедност синџири со себе во согласност со упатствата.Не надминува 30 MPH.Носат и издржи да се носат при ниски температури минус 40 °C (-104°F).Можете да проверите на гуми sidewall да го идентификуваат вашиот гуми големина и димензии.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : За нашите гуми синџири, не треба да ја размонтираат вашите гуми на автомобили/спортски автомобили/собереш песни.Брза инсталација и отстранување во минути може да се постигне. 1 пар на ракавици.Инсталација настава.Покрај тоа, нашите ланци за снег се усвоени од страна 4 главни синџири и се изработени од високо-квалитет на манган челик материјали, кои обезбедуваат најдобри перформанси и издржливост.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА & ГАРАНЦИЈА : Ако имате БИЛО какви загриженост за вашиот ланци за снег за автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши проблемот веднаш.Забелешка : ве молиме да не не надминува 30 MPH при користење на безбедност синџири. 6 парчиња од железо гуми синџири.Нека нашата снег синџири за гуми се направи вашиот следен непречено и безбедно возење!. 1 монтажа tools.ВИСОК КВАЛИТЕТ и ТРАЈНОСТ : Направен од манган челик материјал, нашата безбедност синџири функција висока јакост и цврстина, отпорност на абење и притисок отпор, супер издржливост.Сите делови на нашето возило синџири се отпорни на снег и мраз.Прво, ланци за снег се неопходни за да се заштити гуми и да се спречи гуми од на лизгање, што го возите во снег услови побезбедно.Откако купувањето, препорачливо е да инсталирате во сува и многу поволни услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент