.

.

Редмонд Глина Бебе Во Прав, 3 Унца (2 Парчиња)

Редмонд Глина Бебе Во Прав, 3 Унца (2 Парчиња)

DEN 482.40

Пристапност
Во достапна форма

TALC СЛОБОДНИ БЕБЕ во ПРАВ - Редмонд Глина Бебе во Прав е talc слободни и нерафинирано, совршен за вашето бебе е чувствителна кожа.БЕЗ ХЕМИКАЛИИ - Оваа ретка, високо-пустината глина нема хемикалии или мириси, така што немора да се грижите за алергии на кожата или иритација.СТАНДАРД ВО СЕМЕЈСТВА - стандард во семејства со генерации, Редмонд Глина Бебе во Прав е сега на располагање во познат, хаос-слободен фармацевт.Произведено ВО САД - Редмонд Глина Бебе во Прав се ископува и се направени токму тука, во Централна Јута.БЕЗБЕДНО и ЕФИКАСНО - Заштита и поправка на вашето бебе е чувствителна кожа со сите природни состојки.Маски за лице.Detox бањи.Тематски паста.Телото во прав.Влага контрола.и 995 други начини да уживате во тоа!.Имаме некои возбудливи вести! (Добро, тоа е возбудливо за нас, во секој случај, и веројатно барем интересно за вас.) Со години, клиентите се дојде до вашиот продавници во потрага по Редмонд производи како Вистински Сол, Редмонд Глина, и Earthpaste, но ние никогаш не сте направиле една добра работа што нашите пакети изгледаат како да доаѓаат од иста Редмонд семејство.Се обидуваме да се направи тоа подобро! .

Главните карактеристики

Избор на клиент