.

.

Ротирачки Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Не Вежба Кујна Бања Пешкир Бар 2-Рака Крпа Носителот Простор За Заштеда На Енергија Ѕид

Ротирачки Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Не Вежба Кујна Бања Пешкир Бар 2-Рака Крпа Носителот Простор За Заштеда

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма

*【Анти- ' рѓа и анти-корозија:】Construted на Тип SUS304 премија одделение од нерѓосувачки челик, се Изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing. *Високо Квалитетни Материјали : Construted од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, заштита од корозија Со мултифункционален кука, кој може да се откажам пешкири, облека, бања топки истовремено да се задоволат дневните потреби. *Примена : Совршен за бања, дневна соба или било каде во дом или хотел и канцеларија, каде крпа железнички е потребно.Име : крпа бар/ крпа рек/ крпа за пропелер/ крпа носителот на Производот материјал : не ' Рѓосувачки steel Installation метод : слободен punching Style : Fashioncolor : како shown Size : како shown Forming процес : гравитацијата casting Use сцена : купатило, кујна, итн.Карактеристики : Задржува вашата крпи и други предмети сува и organized Perfect за бањи недостаток на ѕид простор за редовно крпа bar Note : ★ Под нормални околности, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена, ако сеуште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. ★Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата помеѓу светлината кога снимање и следење, ова е нормално мали хроматска аберација. ★ други стилови, ве молиме контактирајте ме.Продавницата има многу стилови и бои, можете да кликнете на мојата продавница. ★Поради прирачник за мерење, од големината на податоците за грешка е 1~3cm, ве молиме да се разбере ★Ние вредност, секој клиент, на корисникот е Бог, јас сум чест да ви послужи, вашиот признавање е нашата мотивација.

Главните карактеристики

Избор на клиент