.

.

КАМИЛА КРУНА Женска Водоотпорен Ски Јакна 3-во-1 Windbreaker Зимско Палто Руно Внатрешниот за Дожд Снег Отворено Пешачење

КАМИЛА КРУНА Женска Водоотпорен Ски Јакна 3-во-1 Windbreaker Зимско Палто Руно Внатрешниот за Дожд Снег Отворено

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа може да се справи со inclement времето како што густа магла, дождлив или снег ден.Zip-во, 3-точка осветленост на системот ви овозможува да носат школка сам, лагер сам или двете во комбинација. ➤Водоотпорен : КАМИЛА КРУНА ски јакна жените направени на воена одделение Тефлон материјали со голема водоотпорен функција која ниво стигнат до 5000mm.Класичен едноставен дизајн го прават тоа за унисекс.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Совршен избор за зимска скијање, сноубординг, кампување, планинарење, маратон, mountaineering, туризам и секојдневно носење.Критична цвест запечатување и топло руно лагер испорача сигурен временски заштита.Тоа е исто така погоден за не многу студено ден, бидејќи тоа е 3 во 1 дизајн и дека може да се носат руно јакна или водоотпорен слој одделно.Издржливи, мека-на-на-на допир перформанси школка обезбедува водоотпорен и дише заштита која ви држи сува. ➤Повик и на Отворено : во Комбинација со топло-заклучување руно внатрешна јакна и сомот построги и помек школка, ски јакни за жените утврдени со двојно поли топлина систем се совршен избор за маратон, пешачење, mountaineering, туризам, зима скијање, кампување во сончеви, снег, ветер, дожд или врнежлив ден.Со жените водоотпорен ветер јакни, само zip до лесна патент, се приспособат на windproof кука, а потоа можете да продолжите со вашите активности на отворено.Внатрешниот руно јакна имаат две џебови надвор и внатре.Мулти џебови, две zippered градите џебови, две рачни џеб, безбедна џеб со придружните тела дупка за слушалка внатре, YKK Bi-directional патент и копчето за практично да се носат школка и внатрешниот јакна заедно.Долг ракав маскирани, прилагодлив ткаенината со лепенка, се подготви кабелот прилагодливи половината, лесна патент и стојат јака ќе ви даде повеќе удобно искуство кога сте надвор.Мека и дише внатрешна руно јакна прави голема топлина задржување, водоотпорен windproof зимска јакна грб ќе имајќи топло и удобно во ладно време зимско отворено.Патент затворање. ➤Windproof : Windbreaker јакна жените донесува Тефлон материјал од Америка.Двете од нив може да се носат заедно, или по своја, па можете да го носат речиси сите годишни времиња. ➤Мулти Џебови : 3 во 1 жени јакни, голема како чисто работа јакни, како и спортски јакни.

Главните карактеристики

Избор на клиент