.

.

CYHO Не-Деформација Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Трговскиот Центар;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Спална соба;на Мобилен Телефон, 8x10

CYHO Не-Деформација Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Трговскиот Центар;Салон;Супермаркет;Видиме

DEN 1461.60

Пристапност
Во достапна форма

Материјалите кои се користат во производи се еколошки и безбедно.Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани според процентот на внатрешната структура на мобилен телефон опрема, која може ефикасно да се избегне повреда на телефонот кога го извади.Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради непречено надворешната површина.Применливи Прилики : Трговски Центар;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Спална соба;Мобилен Телефон;Канцелариски Простор;Компанија;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа Боја : Златна Материјал : Метал Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 450(G) Должина : 8(MM) Ширина : 10(MM) Висина/Дебелина : 4(MM) Пакет се Вклучени : 30 (проекти) Мобилни Прашина Приклучоци Карактеристики : материјали кои се користат во производи се еколошки и безбедно.Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани според процентот на внатрешната структура на мобилен телефон опрема, која може ефикасно да се избегне повреда на телефонот кога го извади.Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради непречено надворешната површина.Производот е во модерен стил и содржаен во изгледот.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.Тоа е во близина на производот дното за да спречите прашината од паѓање во уредот порта.Производот ужива парична казна изработка, полн со текстура.Производот не е лесно да се деформирани, поради неговата отпорност на искршената и триење.

Главните карактеристики

Избор на клиент