.

.

Бебето во Прав за Тело, Спреј (Двојно Сила), 4 унци

Бебето во Прав за Тело, Спреј (Двојно Сила), 4 унци

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашето тело, спреј додава малку влага на кожата, заедно со мала мирис.Направени со зеленчук глицерин, а humectant, нашето тело спрејови помош привлекуваат влага на кожата имајќи го хидриран.Нашите Двојно Сила формула содржи двојно мирис на нашите оригинални тело спрејови за луѓе кои сакаат посилно тело спреј.Рачно изработени во САД Paraben Слободни.Нашето Бебе во Прав мирис мириса само како свежи бебе во прав.Овој мирис е phthalate слободни.Нашето тело, спреј додава малку влага на кожата, заедно со мала мирис.Нашите Двојно Сила формула содржи двојно мирис на нашите оригинални тело спрејови за луѓе кои сакаат посилно тело спреј.Сите наши производи се направени да нарачате.За да се избегне истекување во транзит, Еклектична Дама ленти сите капи на нашите спрејови и места секое шише во тоа е многу свој reclosable торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент