.

.

Beautyflier ноќта на Вештерките Сјајот Sequin Коса Лакови за Девојки, Забава Тема Партија Cosplay Лак Мода Косата Клипови за Девојки Коса Додатоци (Grosgrain, 5pcs)

Beautyflier ноќта на Вештерките Сјајот Sequin Коса Лакови за Девојки, Забава Тема Партија Cosplay Лак Мода Косата

DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма

Квалитет на материјалот : Направен од grosgrain лента со сјајот sequin.Издржливи и удобен за носење.Алигатор коса клипови се цврсти и многу лесно прилог на косата, да го снимите вашиот време да се грижи за вашата девојка фризура.Стилски дизајн : Убаво дизајниран со стилски и шарени и сјајна акценти, кои му даваат-оф забава и cheery прилог на вашиот малку дама е колекција.Се препорачува фризури со голема коса лакови се : конска опашка, Пунџа, од Половина нагоре-не, Плетенка, од Страна на конска опашка.Во согласност со ноќта на Вештерките атмосферата : лак има ноќта на Вештерките елементи како што се духови, тикви, черепи, лилјаци, итн.Носи тоа ќе се направи што повеќе уникатен и симпатична.Идеален подарок : Оваа единствена коса лакови со алигатор клипови е совршен подарок за секоја пригода!Родендени, Бебе Туш, Бебе Подароци, Божиќ и многу повеќе!Тие ќе направи вие или вашите девојки повеќе убави.Квалитет на материјалот : Направен од grosgrain лента со сјајот sequin.Издржливи и удобен за носење.Алигатор коса клипови се цврсти и многу лесно прилог на косата, да го снимите вашиот време да се грижи за вашата девојка фризура.

Главните карактеристики

Избор на клиент