.

.

UWUKEI 30 Картички со Коверти,дипломирањето партија покани-2021,2021 Факултет, Висока Школа, Универзитетот Град Прослава(злато 009)

UWUKEI 30 Картички со Коверти,дипломирањето партија покани-2021,2021 Факултет, Висока Школа, Универзитетот Град

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Секој Пакет содржи 30 Покана Картички и 30 Пликови.Секоја Картичка мерење 4"x6".Класичната Црна и Златна дизајн е Отпечатен на висок квалитет на тест-доказ сатен хартија со помош на однапред професионален дигитален печатење во боја опрема, Не само картичка боја ќе биде како жив како на сликата покажува но исто така лесно за вашиот ракопис.По укажување на картичка : "во чест на, да се одржи на, Каде, NIELSEN"и запишете ги вашите информации, совршен начин за да го објавиме вашето Дипломирање Партија!.Направите одличен прилог на вашето големо Дипломирањето партија, оваа Покана Картичка е Совршен за секое средно училиште, колеџ или универзитет дипломирањето партија, сите видови на дипломирањето партија. 1)Секој Пакет вклучува 30 Покана Картички и 30 Пликови.Секоја Картичка мерење 4"x6". 2)Класичната Црна и Златна дизајн е Отпечатен на висок квалитет на тест-доказ сатен хартија со помош на однапред професионален дигитален печатење во боја опрема, Не само картичка боја ќе биде како жив како на сликата покажува но исто така лесно за вашиот ракопис. 3)По индикација на картичката : "во чест на, да се одржи на, Каде, NIELSEN"и запишете ги вашите информации, совршен начин за да го објавиме вашето Дипломирање Партија! 4)Направи одличен прилог на вашето големо Дипломирањето партија, оваа Покана Картичка е Совршен за секое средно училиште, колеџ или универзитет дипломирањето партија, сите видови на дипломирањето партија.

Главните карактеристики

Избор на клиент