.

.

ЏОНАТАН Y JYL4031A Jaxon 62.5 Метал LED Подот Светилка Традиционално,Транзиција,Современи за Спални соби, Дневна Соба, Канцеларија, Читање, Злато

ЏОНАТАН Y JYL4031A Jaxon 62.5 Метал LED Подот Светилка Традиционално,Транзиција,Современи за Спални соби, Дневна

DEN 4176.00

Пристапност
Во достапна форма

[КВАЛИТЕТНО, сигурно ИЗГРАДБА] : ЏОНАТАН Y подни светилки се модерна класика, заврши со high-end детали како нашите нарачана абажур, лесно нога-чекор прекинувачот и елегантен, мека бела LED диода.Со седиште во Soho), New York, дизајнер Џонатан и неговиот талентиран тим на професионалци се создаде прифатлива дома декор со high-end дизајнер стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент