.

.

WNWL Двојно Бања Пешкир Бар,Бања Прибор-Згусне Алуминиум Туш Крпа Решетката за Бањата,Ѕидни Монтирани Крпа Носителот

WNWL Двојно Бања Пешкир Бар,Бања Прибор-Згусне Алуминиум Туш Крпа Решетката за Бањата,Ѕидни Монтирани Крпа Носителот

DEN 513.60

Пристапност
Во достапна форма

*ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : ѕид-монтирани крпа решетката е лесно да се постави.Едноставно прикачите правилно да ѕидот со вклучени додатоци и таа е подготвена за употреба. *【ПРЕМИЕР ЗАВРШУВАЊЕТО на ПРОЦЕСОТ】- бања пешкир управување со деликатна современа бранеа заврши карактеристики со површината мазна, сјајна, обезбедува безбедна употреба, и изграден за да се спротивстави на дневни гребнатини и tarnishing кое одговара на сите видови на почетниот стил. *Современ стил, добра за бесење и организирање на вашето лице пешкир, бања крпи и облека. *ФЛЕКСИБИЛЕН СМЕСТУВАЊЕ : За употреба во када, како и кујната за да виси крпи и повеќе. *УДОБЕН И ПРАКТИЧЕН : Дома, хотел бања суштински производи, ние се обезбеди на корисниците со високо квалитетни и сигурни производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.Име : крпа бар/ крпа рек/ крпа за пропелер/ крпа носителот на Производот материјал : aluminum Installation метод : punchingcolor : како shown Size : како shown Forming процес : гравитацијата casting Use сцена : купатило, кујна, итн.Карактеристики : Задржува вашата крпи и други предмети сува и organized Perfect за бањи недостаток на ѕид простор за редовно крпа bar Note : ★ Под нормални околности, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена, ако сеуште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. ★Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата помеѓу светлината кога снимање и следење, ова е нормално мали хроматска аберација. ★ други стилови, ве молиме контактирајте ме.Продавницата има многу стилови и бои, можете да кликнете на мојата продавница. ★Поради прирачник за мерење, од големината на податоците за грешка е 1~3cm, ве молиме да се разбере ★Ние вредност, секој клиент, на корисникот е Бог, јас сум чест да ви послужи, вашиот признавање е нашата мотивација.

Главните карактеристики

Избор на клиент