.

.

Совршен за Формирање Готвење Еден Од Класичен Традиционалните Слатки Pandoro, Професионални Мувла Форма за Pandoro, Декорирање Мувла во Anodised Алуминиум Pandoro Мувла, Сребро (

Совршен за Формирање Готвење Еден Од Класичен Традиционалните Слатки Pandoro, Професионални Мувла Форма за Pandoro,

DEN 751.20

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за формирање и готвење еден од класичен традиционалните слатки : pandoro.Погоден за готвење во рерна до 220 ° да се направи 500g pandoro.Во anodised алуминиум мувла во Pandoro.Димензија дијаметар 19cm x15cm и дебелина 1.4 mm.Слатки pandoro пан направени од премиум квалитет на материјали, еко-пријателски, не-toxin и без мирис.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со овој професионален мувла пан ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја : 1000g.

Главните карактеристики

Избор на клиент