.

.

Кујна Decors,Оркестарот Бања Туш Завеса Грав Облик Кригла и Кафе Видови Letterings Печати Туш Завеса 55x84 Темно и Светло кафеава Браун

Кујна Decors,Оркестарот Бања Туш Завеса Грав Облик Кригла и Кафе Видови Letterings Печати Туш Завеса 55x84 Темно

DEN 998.40

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овој класичен туш завеса се направени од полиестер, водоотпорен материјал со светли и шарени бои.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 55 инчи, широк x 84 инчи висок.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : едноставна, убава и модерна обрасци може да се совршено да се вклопи со вашата бања.ПРОИЗВОД ЛИСТА : 1 туш завеса и 12 пластични туш куки.ФУНКЦИОНАЛНА ОДРЖУВАЊЕ одржување : водоотпорен и еколошки.Машина за миење со ладна вода, низок да се исуши.Овие модерни туш завеса модели се многу специфичен во боја и печатење.Тие ќе станат ново задоволство за вашата дневна бања задолженија.High-tech технологија на печатење ние ги користиме гарантира дека нашите отпечатоци може да се задржи круната во вашата бања за долго време.Туш завеса е направен на армирано бода.Засилување бода (исто така познат како overlock бода) се пораби на рабовите на една или две парчиња на ткаенина за hemming,hemming,или seaming.Нашите туш завеса доаѓа со прикачен пластични кука да се зацврсти туш завеса на прачка.Потсетување : √Бидејќи екранот од мониторот на компјутерот е различна,може да биде благо боја разлики помеѓу актуелната производ и на екранот.√Поради прирачник за мерење, производ големина ќе биде малку поинаков.

Главните карактеристики

Избор на клиент