.

.

HP OfficeJet Pro 8725

HP OfficeJet Pro 8725

DEN 453.12

Пристапност
Во достапна форма

Печатење/Копирање На/Скенирање/Факс.HP e Print Способност.HP Термички Инкџет.Стандард изградена-во-Wi Fi - 802.11 b/g/n и ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА Квалификувани.За овој производ : Доставување на извонреден вредност за боја печатач, оваа сите-во-едно дизајн ви овозможува скенирање, печати, печати повеќе без refilling хартија поради изборен втор хартија послужавник и се поврзува да се уреди со допир-за-за печатење функционалност.Голем екран осетлив на допир и е-мејл способности прави високо-волумен печатење работни места бриз.Спецификации Резолуција на Копирање, Црна Graphics Up до 600 dpi Должност Циклус (месечни, A4/Писмо)До 30,000 страници Надворешни I/O Ports1 биде Домаќин на USB; 1 USB 2.0; 1 Ethernet; 1 Wi Fi 802.11 b/g/n; 2 RJ-11 модем пристаништа Факс Меморија (А4)До 100 страници Факс Резолуција на Црно (стандард)203 x 98 dpi Првата Страница Од Црна (A4, подготвен)Како брзо како 9 дик Првата Страница Од Боја (A4, подготвен)Како брзо како 10 дик Влез Капацитет Максимум (4 Х 6 Фото)До 50 листови Влез Капацитет, Max Up 500 листови Скенирање, Резолуција, Hardware Up до 1200 x 1200 dpi.

Главните карактеристики

Избор на клиент