.

.

Синџир Водич Алуминиум Синџир Водич Директни Планината Chainring Guard за ISCG 05 Дното Заградата Велосипед Додаток

Синџир Водич Алуминиум Синџир Водич Директни Планината Chainring Guard за ISCG 05 Дното Заградата Велосипед

DEN 357.36

Пристапност
Во достапна форма

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овој синџир упатство е направено на премија за алуминиум, која е здрав, лесни, анти- ' рѓа, не-деформација и трајни производи за долго време. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овој синџир упатство е направено на премија за алуминиум, која е здрав, лесни, анти- ' рѓа, не-деформација и трајни производи за долго време. GOOG APPERANCE : Овој производ е едноставна и colorfast површина, и добар изглед додава многу повеќе модни на вашиот велосипед. ЗАШТИТА на СИНЏИР ПРОПАДНЕ ОД : Овој синџир водич може совршено да се заштити синџир од кои спаѓаат надвор. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Овој синџир водич е лесно да се инсталира без демонтирање синџир одекнува. КОРИСНА АЛАТКА : Овој синџир водич е корисна алатка за велосипед на сопственикот да се направи велосипед подобро.Овој производ е направен од премиум алуминиум, што е здрав, лесни, анти- ' рѓа, не-деформација и трајни производи за долго време.Едноставен и colorfast површината и добар изглед додава многу повеќе модни на вашиот велосипед.После тоа, овој синџир водич е лесно да се инсталира без демонтирање синџир одекнува.Материјал : Алуминиум легура + Најлон.Боја Опции : Црна; Црвено Е Применливо.Дното Заградата : ISCG 05 Дното Заградата.Применливи Синџир Прстен Опсег : круг за 30-40 T / овална за 30 T-38 T.Големина : 11.5 5cm x / 4.53 x 2inch (деталите се прикажани како слика).Тежина : Околу. 40-41g.

Главните карактеристики

Material:
Aluminium alloy + Nylon Color Options
Избор на клиент