.

.

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-8

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-8

DEN 2140.80

Пристапност
Во достапна форма

Божиќ е да доаѓаат, ова ирваси еленски headband се толку симпатична и модерен, ќе ти светнат како ѕвезда, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на compliments Specifications : Материјал : plastic Color : како што е прикажано во pics Feature : Уникатен дизајн : Ова headband во форма на ирваси рогови, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи овој коса bands Great подарок : најдобар подарок за жени и девојки, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, син, вашите пријатели или дури и себе си за денот, ноќта на вештерките, божиќ и така on One големина одговара на сите : Тоа може да се вклопат за секого, како и возрасните, тинејџери и високи.

Главните карактеристики

Избор на клиент