.

.

JONJUMP Кинески Стил Сини и Бели Порцелански Жена Коса Ноктот Ретро Ацетат Земи Клипови Ајкула Клип Девојка Hairpin Рак Коса Клип

JONJUMP Кинески Стил Сини и Бели Порцелански Жена Коса Ноктот Ретро Ацетат Земи Клипови Ајкула Клип Девојка

DEN 587.04

Пристапност
Во достапна форма

АПЛИКАЦИИ : Таа е погодна за сите различни прилики како дневна соба ,канцеларија ,сала за состаноци ,студии и како подарок ,итн.Секој кој сака да декоративни простор со вазна ќе го сакам она што има да понуди.Меѓународни производи имаат посебни услови, се продава од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги собере, возраст рејтингот, и јазикот на лекот, означувањето или упатството.ГАРАНЦИЈА : Ако примите производот со скршени, ве молиме да правите фотографии и да не контактирате по примање на пратката.ИСТОРИЈА : Кина Jingdezhen керамика започна во Династијата Хан , одлична порцелан , светлина моделирање , со различни декорација , светски познатиот , познат како "порцелански капитал", порцелан занаети се пренесува од генерација на генерација.ПРАШУВА : Обоени керамички вазни може да се чистат со памук брисеви натопена во бел оцет , се мијат со вода.Потекло : CN(Потекло) е Применливо Сцена : Неврзан Материјал : Пластични Тип : Коса Канџи Пол : ЖЕНИТЕ Стил : Мода Функција : ги Красат Применливи Сезона : Четири Сезони Шаблон Тип : Геометриски Одделот Име : Возрасни Предмет Тип : Headwear .

Главните карактеристики

Избор на клиент