.

.

15 Меки Бебе Кукла Кадифен Играчки - Афроамериканец Кукла Балерина Кукла Облечена во Виолетова за Девојки

15 Меки Бебе Кукла Кадифен Играчки - Афроамериканец Кукла Балерина Кукла Облечена во Виолетова за Девојки

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

????БЕЗБЕДНО и МЕКА - Ова бебе кукла е направен од високо-квалитет На одделение ткаенини, кои се меки, безбедно, не-токсични, чувствителна кожа-пријателски, машина перат.Бебињата може да ја стави во уста. ????100% ОРИГИНАЛНИОТ ДИЗАЈН - По 100 темна кожа семејства заеднички да се изучува и да се дискутира, оваа патентирана кадифен играчки е специјално дизајниран од страна на високи дизајнери за темна кожа деца. ????ПРИЈАТЕЛИ ЗАСЕКОГАШ - Преку играње на улоги игри, оваа мека бебе кукла дава темна кожа деца со чувство на удобност и безбедност, развивање на нивната самодоверба и социјални вештини. ????ЛЕСНО ДА се НОСАТ - Овој партал кукла е околу 15" во големина и тежи само околу 5.5 унци.Тоа е идеален за децата да си играат или прегратка неа да спијам, обезбедување на вашите деца со повеќе чувство на сигурност. ????ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - Ова кадифен кукла е идеален подарок за сите прилики : родендени, бебето тушеви, Божиќ, итн.Тоа е, исто така, шармантна декоративни кукла да се стави на било полица или во соба.Оваа мека кукла е прекрасна кукла придружник за деца од сите возрасти.Со нејзиниот сладок дизајн, згодна фустан, и пријателски очи, децата ќе го сакам неа.Тоа е многу погодна да се обезбеди децата со неограничен прегратки за време на игра време, нап време и времето на патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент