.

.

Wantdo Жените е Водоотпорен Ски Јакна Windproof Печати Целосно Снимени Шевовите Снег Грб Топло Зима Windbreaker

Wantdo Жените е Водоотпорен Ски Јакна Windproof Печати Целосно Снимени Шевовите Снег Грб Топло Зима Windbreaker

DEN 2063.28

Пристапност
Во достапна форма

Дебела трајни и висок квалитет на влакна дава овие ски јакни за жените импресивен термичка изолација.Клучни Карактеристики за Вашиот Ски Патување.Уживаат во возбудата на лизгање надолу падина со Wantdo е водоотпорен и windproof зимски капут.Тоа, рече, тоа не запре луѓето од ужива авантуристички активности на отворено како аикидо, велосипедизам, кампување, или пешачење во текот на зимата.Овие Wantdo жените зима parkas изгледаат стилски без разлика во која дејност ќе се планирани за тој ден.Zip со предвремени затворање.Изгради-во снег здолниште интегрира во ред со панталони кои може да се задржи што потопол и drier The Wantdo аикидо јакна со шлем компатибилен худ прави сигурни дека ќе може да се добие на хаубата до текот на шлем.Носат овие функционални и стилски аикидо јакна пред да се упати надвор да се истражуваат!.Wantdo Ски Јакна Про Колекција се достапни во различни стилови и прекрасни бои.Штити од Ветар - Не дозволувајте ладно правец бавно ќе надолу.Дали нејзината скијање, сноубординг, или се случува на прошетка во снежните шуми, секогаш ќе бидете подготвени за фото оп.Прикажи ги исклучите Вашиот Силуета Направена за повеќе од имајќи топло.Стратешки дизајниран бои и дезени контраст и против светла бела снег за видливост и безбедност.Уникатен дизајн на еластична ракави со палецот дупки се задржи снег надвор од вашиот ракавици и ракавите и да се задржи вашите раце потопол и посува.Напредни Ленти Properties - Не дозволувајте дождот и снегот го уништи вашиот ден и надвор. 100% 150 D Oxford.Уживајте во сит зимска јакна за жените, без разлика каде и да одите.За разлика од прекрасни комбинации на бои, беа горди да ви кажам дека и нашите зимско палто таму повеќе од само естетика.Дизајниран со олеснување во умот, овој патент-up јакна за жените ви овозможува да ја заштитите вашата essentials кога наслов на отворено.Нашите Wantdo ски јакни се достапни во различни современи и прекрасни бои, има една за да ги собере сите расположение, облека, и пар на чевли во вашиот плакар.На снимени шевовите, СТП мембрана и водоотпорен слој ефикасно спречување вода успеваат во зимски капут.Овие тај-обоена планина raincoats за жените се направени за погодност, функционалноста, и стил.Остане топол и флексибилни со нашите windproof јакна за жените додека се движи надвор да се истражуваат!.

Главните карактеристики

Избор на клиент