.

.

Вода-Исполнет Тегови, Neoprene Натопена Обложени Тегови Жените Фитнес Губење на Тежината Тенки со Оружје Домаќинство Мали Тегови Деца Обука Тегови Рака Тегови за Вежб?

Вода-Исполнет Тегови, Neoprene Натопена Обложени Тегови Жените Фитнес Губење на Тежината Тенки со Оружје Домаќинство

DEN 9362.88

Пристапност
Во достапна форма

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажбата на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Neoprene гира Подобри својата рамнотежа, координација, флексибилност и издржливост.Одлична за употреба во кој било фитнес класа или програма да го тонот на мускулите, вклучувајќи кардио за поголем интензитет.Помага развијат основни сила.Шарени neoprene слој обезбедува не-се лизга на зафат и обезбедува заштита против.Ако ви требаат повеќе производи, можете да кликнете на мојата продавница, постојат повеќе стилови за да choose Product име : Пластични Натопена Dumbbell Product материјал : заштита на животната средина натопи plastic Product тежина : 1 lb * 2, 2 lb * 2, 3 lb * 2, 5 lb * 2, 6 lb * 2, 7 lb * 2, 8 lb * 2, 10 lb * 2, 12 lb * 2, 15 lb * 2 Specifications : а pair Applicable луѓе : мажите и womennote : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред да го купат.2. Освен за Гира прикажани во производот фотографии, други предмети кои не се вклучени.3. Димензии се мерени рачно.Може да постојат грешки, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам.5. Поради различни светлина и екран, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.➤ Општо земено, логистика е обично се испраќаат во рок од 3-5 дена, а се проценува дека пристигнување време е 15-20 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент