.

.

jinyiSHOP Вратата Зглоб Нерѓосувачки Челик Шарки Автоматско Затворање на Шарки Враќа Шарки Скриена Врата Шарки, Еден Начин и се двонасочна Шарки-10 Пакети оков за Мебел

jinyiSHOP Вратата Зглоб Нерѓосувачки Челик Шарки Автоматско Затворање на Шарки Враќа Шарки Скриена Врата

DEN 4370.40

Пристапност
Во достапна форма

♥Изберете за водечки хардвер доверени од страна на архитектите, изведувачите, locksmiths, управување со имот компании. ♥Инсталација метод : slotting и монтажа завртки; поле на примена : сите видови на вратите. ♥Еден начин режим : Само една страна може да ја отвори вратата; Две-начин на чекање : Двете страни може да ја отвори вратата. ♥Димензија : 5*3.9/3.4*3.9 инчен;Тежина : 290g*10/470g*10. ♥Ако постои било каква квалитет проблем со нашите производи или немате идеја како да го инсталирате, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Главните карактеристики

Избор на клиент