.

.

Грег Норман Ајкула - Супер Мини Голф Чадор - Push Копчето Автоматско Отворање, Дожд & Windproof Авто Рамка - 42

Грег Норман Ајкула - Супер Мини Голф Чадор - Push Копчето Автоматско Отворање, Дожд & Windproof Авто Рамка -

DEN 406.80

Пристапност
Во достапна форма

Легиран Челик рамка.ИЗДРЖЛИВИ & ЕФИКАСЕН Ова 42 инчен Грег Норман Супер Мини Чадор е идеален за дожд и заштита од сонце, како што ги обединува силен челик windproof рамка со отпорен на вода полиестер.CONVEINIENT & УДОБНО боја за појавување на гумена рачка обезбедува стилски, удобен зафат.Спакувани и се чуваат во ткаенина сметководствена ракав, тоа е лесно да се подвиткано далеку во ранци, purses, или гласник кеси за лесно патување.Го НАДМИНЕ ЕЛЕМЕНТИ Тешки-должност конструкција ќе го издржат правец до 80 mph.Челичната рамка користи 8-rib структура нуди чадор максимална ветер отпор.ПРИТИСНИ КОПЧЕТО АВТОМАТСКИ се ОТВОРИ Автоматски се отвора кога ќе го притиснете го копчето се наоѓа на справи.Голема погодност кога твоите раце се полни или кога не сте во брзање!За да ја затворите, притиснете го копчето за безбедност тркач во подножјето на рамката за да ја соберете крошна.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА Бидејќи ние извор на највисок квалитет на материјали и изработка, Chaby Меѓународни гордо стои зад сите на своите производи со Доживотна Гаранција која покажува нашата посветеност кон одржување сте покриени.Грег Норман Ајкула 42" Автоматско Супер Мини, 190 T Полиестер, Rubberspray Рачка, Windproof Авто Рамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент