.

.

Alfi elementBottle Термос Колба 0.6 L Црвена

Alfi elementBottle Термос Колба 0.6 L Црвена

DEN 858.72

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Нерѓосувачки челик, печат и силиконски вратот.Произведени во Германија.Бренд : Regals.Здрав не ' рѓосувачки челик пиење шише со 100% тесни пиење капа.Ова е добро заштитени со капа против нечистотија.Шишето е исто така погоден за овошје киселина и carbonic киселина.Модерниот дизајн доаѓа од Христијански Rummel & Тим Storti.На врвот на шишето е предвидено со не се лизга силикони.Машина за миење садови безбедно, без внатрешен слој и произведени во Германија.

Главните карактеристики

Избор на клиент