.

.

HidrateSpark ПРО Smart Шише за Вода Tritan Пластика, Песни Вода Доза & Зрачи да Ве Потсетам за да Останете Хидрирани - Chug Капак - Wildberry

HidrateSpark ПРО Smart Шише за Вода Tritan Пластика, Песни Вода Доза & Зрачи да Ве Потсетам за да Останете Хидрирани

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

BPA-free, да се загрози и мирис доказ Tritan пластични шише тело карактеристики на сметководствената циклус кој го прави лесно да се земе on-the-go.LED smart sensor пак зрачи да ве потсетам, кога тоа е време да се пие и ја следи вашата вода доза од синхронизирање преку bluetooth за СЛОБОДНИ Hidrate Spark Апликација, достапна на App Store и Google Play.Шише вклучува батерија и доаѓа со брзо полнење кабел, па никогаш не пропуштајте победи!.Направете го тоа на вашиот сопствен избор од 5 шише боја опции, 2 капак опции и неколку сопствени сјај бои и возбудлива светлина модели се достапни во апликацијата.Капаци и шише тела се топ-управување со машина за миење садови безбедно.НЕ го потопувајте, се мијат, или се сензор влажни.НЕ користете го производот со топли течности.Стил : Chug | Боја : Wildberry.

Главните карактеристики

Избор на клиент