.

.

mimiliy Кристал Rhinestones Коса Клипови Barrettes 2 Пакет за Коса Barrettes за Жените Густа Коса Пеперутки Клипови Декоративни Косата Игли Бисер Коса Клипови Коса Додатоци за Жени и

mimiliy Кристал Rhinestones Коса Клипови Barrettes 2 Пакет за Коса Barrettes за Жените Густа Коса Пеперутки

DEN 912.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Нашата исклучителна Кристал Коса Клипови се направени од rhinestones electroplated бакар и метал.Метал е силен и издржлив што ќе ви овозможи да се задржи вашиот совршен фризура на целиот ден, долго.Голем barrettes за жени немаат чуден мирис и се зајакна и стабилна.Rhinestones не се лесно да падне.Дизајн : Овие гроздобер коса barrettes се направени од кристал faux кристал и метални легури;сјајна rhinestones камења под исклучителна изведба.Пролетта е силен и издржлив што ќе ви овозможи да се задржи вашиот совршен фризура на целиот ден, долго.Голем barrettes за жени немаат чуден мирис и стабилна.Домот Косата Украс : Овие убава коса клипови се добри декорација за да направи да изгледаат повеќе шармантна и домот ви помогне да стане фокус во секој момент.Повод : Овие домот косата игли костим за девојки и жени добар избор за партиите церемонии годишнината роденден, свадба и секојдневно носат; Добар подарок за вашето семејство, пријатели во Наставникот Ден Божиќ Ден на Мајката Нова Година е Ден итн.Различни Стилови : Виолетова и Мастило-сина боја 3.35 инчи; секоја коса barrettes е дизајниран од страна на различни убав облик имаат мала разлика во покажуваат вашиот фризури и се совпаѓаат со вашето различни тимови различни вкус можете да изберете.Некои производи кои ќе го прифати прилагодување.Можете да се консултираат со клиентите преку e-mail за да прилагодите на слики или форми сакате.Светли убава и модни додатоци за жени и девојки!Тоа е сјајна и издржливи.Убава barrettes дизајн прави исклучителна и привлечни.И додава шарм на вашата фризура.Оваа елегантна коса barrette е добар избор за секоја прилики партии церемонии годишнината роденден, свадба и/или со секојдневно носење.Тоа е идеален подарок украс за жените & girls Feature Color Виолетова и Мастило-сина colour Material : Кристал скапоцен камен и метални легури Она што ќе добиете : 2 x Кристал коса clips Note : Поради разликите помеѓу различни набљудувачи на слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.Мојот производи имаат положено за строга квалитетот на инспекциските процедури, може да бидат сигурни да се купи.

Главните карактеристики

Избор на клиент