.

.

Motostick Графика Decal Полнење Компатибилен Со Нинџа 400 2017-2021Отров (Црно/Fuchsia Розова)

Motostick Графика Decal Полнење Компатибилен Со Нинџа 400 2017-2021Отров (Црно/Fuchsia Розова)

DEN 933.36

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет гланц Намали Винил, 2.5 Мили Дебелина,100% Совршено се Вклопуваат - Лесна Инсталација, Одговара на споменатиот Модел.Заврши Винил Намали Графика комплет вклучува : Лево и десната страна на графика (не опфаќа маска целосно) ,Предната И Задната Прирабници Ленти Со Модели логоа (2 поставува секоја страна) за внатрешниот дел на венчиња.Материјал : 2.5 мили дебела, се намали од висок квалитет на винил, гарантира висок квалитет намали, вистински Oracal 651 бренд, силно лепило овозможува лесна инсталација и издржливост, 2.5 Мили дебела со ултра висок сјај заврши, Времето и згаснат отпорни.Графика се држиме агресивно на пластика, Кога ќе сакате да го отстраните комплет, тоа е лесно да се отстрани со никаква остатоци од лепило лево.Полна Боја Инструкции се вклучени со броеви на секое парче да се покаже кое парче каде оди.Клиент сервис е достапен за било какви прашања и помош со производот.Брзо ракување со времето : 1 работни дена, 7-10 дена за Испорака на САД/AU/СА/ЕУ/Азија користење на UPS-от Или Fedex.што може да биде одговорен за даноци и давачки во земјата на дестинација.Што може да биде одговорен за даноци и давачки во земјата на дестинација.Комплет вклучува : Лево винил графички Право винил графички 16 Rim ленти (4 за секоја страна) 8 логоа за внатрешноста на rim Винил Материјал : Oracal 651 2.5 mils Дебелина Забелешка : Сечење на винил во рабовите на обтекател се потребни Алатки Барања : *Скалпел нож *Squeegee за винил *3 M Буквар 94 *Топлина Пиштол/Фен за Коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент