.

.

YUANBOO Нови Домот Сјајна Кристал Barrettes за Жените Косата Украс Headband Слатка Коса Клипови Шноли Мода Коса Додатоци Паторот Бил Клипови (Боја : Deep Blue)

YUANBOO Нови Домот Сјајна Кристал Barrettes за Жените Косата Украс Headband Слатка Коса Клипови Шноли Мода Коса

DEN 441.12

Пристапност
Во достапна форма

[СУПЕР ПРИЛИЧНО & ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН] : Нашата коса клипови се супер симпатична и стилски,ќе биде око-фаќање кога ќе ги носи и да добијат многу комплименти. [СОВРШЕН ПОДАРОЦИ] : Деликатна коса ноктот клипови множества се најжешките подароци за жени и девојки, како Прекрасен Подарок во Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Нова Година е Ден.Популарната модели и светли бои ги собере различни видови на облека, бои косата и фризури,што вашето мало девојче се издвојува секој ден.Идеален за родендени, забави, училишни активности, празници и повеќе.0 cm Material : Polyester Gender : WOMENDepartment Име : Adult Item Тип : Headwear Type : Barrettes Style : Fashion Pattern Тип : Solid Model Број : жените коса додатоци【Безбедно Купување】 За било која причина што не сакам нашата коса клипови, ги споделите со нас, ние ќе се реши вашиот проблем во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен резолуција ПОБРЗО, без прашања праша.Тие можат да одговараат за дебели или тенки влакна, права или кадрава коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент