.

.

CRZ ЈОГА Мажите Тренингот Шорцеви - 7/9 Брз Сува Работи Спорт Спортски Панталони со Џебови

CRZ ЈОГА Мажите Тренингот Шорцеви - 7/9 Брз Сува Работи Спорт Спортски Панталони со Џебови

DEN 672.00

Пристапност
Во достапна форма

88% Полиестер, 12% Spandex.Drawstring затворање.Адвокатско шорцеви од 7 инчи / 9 инчен inseam, погоден како лесна секојдневен шорцеви и спортски шорцеви.Ткаенината е мека & ultralight и кул да се допре.Со високи перформанси на брзо сушење, тоа може брзо да фитили далеку влага и да се обезбеди чувствувате кул во текот на целиот ден.Мулти Џебови : Атлетик тренингот шорцеви за мажи со два странични џебови, погодно за скривам картички, мобилни телефони.Правото на патент џеб обезбедува екстра безбедно чување на клучеви, итн.Широк еластична корселе со drawstring, ви овозможи да се прилагоди за лични одговара.На drawstring во корселе се скриени во внатрешноста, можете исто така да се стави ја на надвор.Страшни Activewear за фитнес тренингот, трчање, велосипедизам, пешачење, обука, кошарка, велосипедизам, lounging или со секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент