.

.

YFQHDD Ретро Жените Опаѓањето на Ноктот Геометриски Метал Рак Клипови Hairpin Девојки Домот Headwear конска опашка Barrettes Коса Додатоци (Боја : A)

YFQHDD Ретро Жените Опаѓањето на Ноктот Геометриски Метал Рак Клипови Hairpin Девојки Домот Headwear конска

DEN 1404.00

Пристапност
Во достапна форма

Користење на високо-квалитетни акрил и метални материјали, тоа може да се одржи многу густата коса.Површината е многу мазни, па нема потреба да се грижите за оштетување на косата кога носат или губење на косата.Косата клип е добра алатка за врзување на косата кога капење или миење на лицето.Кога се подготвува за шминка, ве молиме да стиснете на вашата коса од вашето лице.Погоден за трговски, туристички и други прилики, што може да одговара на различни фризури.Се создаде хаотична секојдневен фризури за секојдневната работа во канцеларија или кога ќе излезе.Без комплицирани чекори, само пресврт и да скратите косата, цврст стисок не ќе падне на косата.Име на производ : Жените Косата Канџи.Користење на високо-квалитетни акрил и метални материјали, тоа може да се одржи многу густата коса.Површината е многу мазни, па нема потреба да се грижите за оштетување на косата кога носат или губење на косата.Косата клип е добра алатка за врзување на косата кога капење или миење на лицето.Кога се подготвува за шминка, ве молиме да стиснете на вашата коса од вашето лице.Погоден за трговски, туристички и други прилики, што може да одговара на различни фризури.Се создаде хаотична секојдневен фризури за секојдневната работа во канцеларија или кога ќе излезе.Без комплицирани чекори, само пресврт и да скратите косата, цврст стисок не ќе падне на косата.Име на производ : Жените Косата Claws Material : Метал + Acrylic Processing технологија : manual Style : Жените's Modeling : geometric Note : големината е мерени рачно, ве молам, разберете дека постои мала грешка.Пакетот Вклучува : 1 x Коса Claws Because светлината е различна од екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент