.

.

Косата Игли Сончоглед Кристал Цвет Коса Клипови Bling Домот конска опашка Клип Hairpin Косата Накит Додатоци за Жени, Девојки Свадба, Роденден, Матурска Партија враќањет

Косата Игли Сончоглед Кристал Цвет Коса Клипови Bling Домот конска опашка Клип Hairpin Косата Накит Додатоци

DEN 616.80

Пристапност
Во достапна форма

Тие мора да сакам!❤️[Висок Квалитет] косата клип е направен од rhinestones и легури.Тоа не е лесно да се деформирани, а тоа е кожата-пријателски. ❤️【ВИСОК КВАЛИТЕТ】косата клип е направен од rhinestones и легури.❤️[Најдобар подарок] Можете да го дадете на вашите пријатели, љубовници, девојки, сопруги, сестри и мајки.Совршен натпревар со различни стилови на облека за да ви помогне да стане фокус во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент